Gent Holding

Aktualności

Segment inwestycji alternatywnych tematem rozmów podczas śniadania biznesowego w Katowicach.

Kolejne śniadanie biznesowe dla inwestorów odbyło się w piątek 31 sierpnia 2018 r. w restauracji Browar Mariacki w Katowicach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się klienci Gent Fund S.A. - spółki z grupy kapitałowej Gent Holding S.A. realizującej sprzedaż prywatnych akademików LIV.

Tematem kolejnego z cyklu spotkań biznesowych była dywersyfikacja portfela o segment inwestycji alternatywnych. Pierwszą część spotkania uświetniło wystąpienie Agaty Kaszub – Managera ds. rynku nieruchomości Gent Holding S.A. oraz Józefa Rytel – Prezesa Zarządu Gent Fund S.A, którzy przedstawili koncepcję budowy sieci prywatnych akademików LIV oraz przedstawili realizowane inwestycje. O możliwościach uczestnictwa w niszowych projektach cechujących się stabilnym najmem i pełną obsługą ze strony operatora opowiedział Bartłomiej Stanuch – Sales Director Gent Fund S.A.

W zamkniętym gronie lokalni przedsiębiorcy oraz właściciele małych i średnich firm debatowali na temat sprawdzonego i świetnie funkcjonującego modelu biznesowego w krajach Europy Zachodniej. Industrialna przestrzeń i nieformalny klimat miejsca sprzyjały licznym rozmowom kuluarowym i poznaniu projektów ze strony przedstawicieli działu projektowego.

Obiekty prywatnych akademików LIV powstają w kluczowych lokalizacjach największych ośrodków akademickich w Polsce. Organizowany w ramach wymiany sieci kontaktów cykl śniadań biznesowych odbywa się w największych miastach w Polsce, w tym m.in. Krakowie, Katowicach, Warszawie, Poznaniu i Trójmieście.

  • Biuro prasowe