Gent Holding

Zarząd

Gracjan Kleger
Founder

Inwestor i przedsiębiorca posiadający ponad 20-letnie doświadczenie na rynku finansowym. Założyciel i inicjator grupy kapitałowej Gent Holding S.A. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie biznesowym i rozwoju korporacyjnym przedsiębiorstw. 

Odnosi liczne sukcesy na światowych rynkach aktywnie angażując się w projekty łączące branżę finansową z nowoczesnymi technologiami. Współzałożyciel funduszy technologicznych i platform biznesowych działających na arenie międzynarodowej. Łącząc relacje inwestorskie zrzesza środowisko biznesowe oraz wspiera rozwój przedsięwzięć poprzez networking, mentoring i zasoby technologiczne. Ekspert tworzenia innowacyjnych modeli biznesowych w oparciu o pionierstwo i nowatorskie rozwiązania. 

 

Józef Rytel
Chairman of the Board

Przedsiębiorca, inwestor. Z branżą finansową związany od 2008 roku. W latach 2010 – 2012 pracował w doradztwie finansowym firmy Expander. Od 2012 pełnił funkcje kierownicze w spółce Home Broker S.A., następnie w agencji pośrednictwa nieruchomości Metrohouse S.A., gdzie był odpowiedzialny za budowę zespołu sprzedażowego produktów hipotecznych. W tym czasie zrealizował transakcje na ponad 100 mln PLN. Analizując zapotrzebowanie akomodacji w głównych ośrodkach akademickich w Polsce rozbudował strukturę podnajmu na rynku nieruchomości m.in. Gdańsku, Poznaniu i Warszawie. Specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami i ich obrotem poprzez aktywne działania w zakresie finansowania projektów i doradztwo strategiczne.